Poradenstvo, podpora a aktuálne
informácie pre každý bytový a rodinný dom

 

TLAČOVÉ SPRÁVY

Bratislava, 1. 8. 2017|

Konferenciu Tepny domu podporujú významní partneri

Konferencia Tepny domu, ktorá sa uskutoční 11. - 12. septembra 2017 v Brne, získala významného hlavného partnera. Je ním Československá obchodní banka, ktorá má najväčšie skúsenosti s obsluhou bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov bytov a detailne pozná finančné potreby týchto subjektov.

Čítať celý článok...

Čistá pitná voda - s RAUTITAN-om bezpečne a s dlhou životnosťou


Pitná voda je najdôležitejšou súčasťou nášho života. O jej kvalite rozhodujú posledné metre rozvodného systému. Pre plánovanie a vykonanie inštalácie pitnej vody je najdôležitejšie využitie najmodernejších materiálov, ktoré spĺňajú aj najprísnejšie normy.
RAUTITAN je systém, ktorý splní všetky Vaše požiadavky v plnom rozsahu. Vám i Vašim zákazníkom je garantovaná dlhodobá bezpečnosť.

Ako celosvetovo uznávaný špecialista na polymérové ​​materiály disponuje REHAU dlhoročnými skúsenosťami z vývoja mimoriadne odolných a výkonných umelých hmôt. RAUTITAN z tohto know-how profituje - univerzálny sortiment potrubných systémov RAUTITAN na báze PE-X teraz REHAU dopĺňa o polymérové ​​násuvné objímky a fitingy.

pohar rehau


Na rozdiel od klasických násuvných objímok RAUTITAN z mosadze, možno polymérové ​​objímky nasúvať na trubku obojstranne. Vďaka elasticite materiálov je potrebná iba minimálna lisovacia sila.

Výhoda: dlhšia životnosť.

Tiež fitingy z nerezovej ocele (RAUTITAN SX), mosadze (RAUTITAN LX) a červeného bronzu (RAUTITAN RX) je možné lisovať polymérovými násuvnými objímkami.

Pomocou systému RAUTITAN získate ucelený systém.

Kvalita nie je pre nás len heslom, musí uspokojiť tie najvyššie nároky v najrôznejších oblastiach použitia. Najvyššími a hlavnými kritériami sú preto maximálna zaťažiteľnosť a predovšetkým trvalá odolnosť, pretože najčastejšie aplikácie sú prakticky nedostupné pre akúkoľvek údržbu alebo výmenu, keďže sú zabudované v stenových alebo podlahových konštrukciách. RAUTITAN sa za celé desaťročia osvedčil miliónkrát, spĺňa všetky požiadavky na kvalitu a vyznačuje sa vynikajúcimi výkonnostnými charakteristikami.

rehau